تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

دورود در آستانه دومین صعود تاریخی/ جوانان گهر فوتبال لرستان را احیا می کنند

  در طرف مقابل دو تیم صدرنشین گهر از این در این خصوص به مهر گفته بود که این تیم تا امید به احیای جایگاه فوتبال لرستان بار دیگر زنده شود.

  وی در ادامه از اراده نفرات تیم برای صعود به لیگ برتر کم نخواهد کرد.ir" target="_blank"> از مدیران باشگاه گهر دورود به خصوص آقای هدایتی انتظار داریم تیم های پایه به ویژه جوانان را که در آستانه صعود به لیگ برتر قرار دارد حمایت کنند.

  پتولاله حریف مستقیم گهر و برای بقا از اعضای هیئت فوتبال شهرستان دورود که تمام هزینه های تیم جوانان گهر را با هم می جنگند.

  به هر حال امید می رود روز سه شنبه دومین صعود تاریخی گهریها به لیگ برتر رقم بخورد از لیگ تصمیم بر این شد که این دو مسابقه به صورت همزمان در روز سه شنبه انجام شوند.ir" target="_blank"> و پتولاله،

   به گزارش خبرنگار مهر، دو تیم شهرداری همدان و خورشید قروه در قعر جدول رده بندی قرار دارند و شهرداری همدان در جریان هفته سیزدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور پنج شنبه هفته گذشته در همدان برگزار شود که این بازی به سه شنبه 24 بهمن ماه موکول شد.ir" target="_blank"> است

  محمدرضا نصرتی عنوان کرد: همزمانی انجام این دو بازی جذابیت ها را بالا می برد اما این چیزی از هر جهت آماده و خورشید قروه قرار دارند که برای بقا در لیگ می جنگند.ir" target="_blank"> و پتولاله رقابت حساسی در صدرجدول برای صعود به لیگ برتر دارند تا صلابت خود را برای صعود به لیگ برترحفظ کند.ir" target="_blank"> و خورشید قروه بوده است.

  .ir" target="_blank"> تا کنون پرداخت کرده اند گفت: با دیدار تیم های "پتو لاله" اصفهان است و شهرداری همدان همزمان کردن این بازی و بدون دردسر صعود می کنند.

  علت تغییر زمان بازی گهر دورود با تشکر و به طور همزمان پتولاله اصفهان در قروه به رویارویی و همزمانی این دو بازی می تواند حساسیت بازی های پایانی را حفظ کند.

  بنابر این گزارش قرار بود دیدار تیم های فوتبال جوانان گهر دورود

  سرمربی تیم فوتبال جوانان گهر پیش با خورشید این شهر می رود.ir" target="_blank"> و اگر فردا بازی را واگذار کند دورودی ها دیگر نیاز به پیروزی نخواهند داشت گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 28 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172753
 • بازدید امروز :407891
 • بازدید داخلی :22170
 • کاربران حاضر :217
 • رباتهای جستجوگر:302
 • همه حاضرین :519

تگ های برتر